Янукович: при правильному підході можна збирати великі врожаї

Земельна реформа в Україні буде реалізовуватись поступово. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ під час підсумкової прес-конференції в Києві «Поступове прийняття законопроектів, їх обговорення прозоре, потім імплементація дасть нам можливість побачити недоліки з перших кроків», — сказав він.

«Але податки, які будуть сплачуватись органам місцевого самоврядування, тобто міським радам, селищам, вони підуть на розвиток села, на розвиток інфраструктури села”, — додав глава держави. На його думку, земельна реформа в Україні давно «перезріла». “Заговорили це питання, не можна далі так підходити до села”, — вважає В.ЯНУКОВИЧ.

“Ми бачимо, що економічний ресурс, який має сільське господарство… в цьому році ми переконались в тому, що при правильному підході можна збирати великі врожаї і отримувати добрий економічний ефект”, — зазначив він. Однак, стверджує В.ЯНУКОВИЧ, потрібно, щоб ці кошти справедливо розподілялись. “Результати роботи селян, перш за все, щоб відчували селяни”, — резюмував він.

Источник: AgroNews

Написать ответ

+