Малі і середні аграрні компанії можуть сподіватися на іноземні інвестиції

На сьогодні українські сільгоспвиробники мають всі можливості залучити іноземні інвестиції. Наразі на ринку склалися сприятливі умови, коли, в першу чергу, іноземні інвестори зацікавлені у вкладанні коштів у вітчизняні аграрні проекти.

Про це на Східноукраїнському аграрному форумі заявила експерт Датського інвестиційного фонду в Україні Наталія Доманська, повідомляє RagioNews

«Багато банків, фондів, проектів технічної підтримки надають вигідні умови для представників аграрного бізнесу. Для співпраці з цими установами необхідне зацікавлення та практичний підхід українських компаній, які працюють в аграрному секторі, тому що наразі створені всі сприятливі умови для вкладання в них інвестицій», — зазначила у своїй доповіді на форумі Наталія Доманська.

Стартом для українських компаній має стати оформлення бізнес ідей, які вони б могли запропонувати інвесторам. Також важливим фактором для вкладання коштів у ті чи інші проекти, є соціально-відповідальна спрямованість вітчизняних підприємств.

«Датський інвестиційний фонд співпрацює з 22 бізнес-установами з України, і майже половина коштів інвестуються в свинокомплекси, які знаходяться в ряді областей. В усіх проектах акцент робиться на соціально-корпоративну відповідальність бізнесу, що в очах іноземних інвесторів є невід’ємною складовою успішного бізнесу», — підкреслила Наталія Доманська.

Експерт зазначає, що Датський інвестиційний фонд зацікавлений у співпраці не тільки з великими аграрними компаніями, а й з малим і середнім бізнесом.

«У нас немає обмежень за величиною проекту – вони можуть бути як малими, так і великими. І дуже часто саме невеликі є найбільш цікавими з точки зору інвестування», — додала експерт.

Источник: AgroNews

Написать ответ

+