«Кряж & Кусто» запустили перших два елеватори на Вінниччині

Управляюча компанія «Кряж & Кусто» ввела в експлуатацію перших два з дев′яти елеваторів в смт. Вендичани Могилів-Подільського району та Соколівці Крижопільського району Вінницької області. Це перші 2 з 9 зерносховищ, сукупною ємкістю зберігання 245 тисяч тонн будуть розташовані на території Вінницької області.

Місткість кожного з двох елеваторів, відкритих 13 грудня, становить по 10 тисяч тонн кожний, ще 7 елеваторів планується здати в експлуатацію протягом найближчих 6 місяців.

Зокрема, компанія веде будівництво ще 7 елеваторів, які будуть розташовані у Жмеринці, Росоші (Липовецький район), Козятині, Гопчиці (Погребищенський район), Соболівці (Теплицький район) та Шпикові (Тульчинський район), які будуть здані у першій половині 2012 року.

У будівництво елеваторів «Кряж & Кусто» інвестує понад 70 мільйонів доларів США власних коштів, з яких вже 24,5 млн. долларів вже проінвестовано у 2011 році.

Елеватори компанії «Кряж & Кусто» оснащені сучасним високотехнологічним європейським та американським обладнанням, необхідними комунікаціями. Транспортна інфраструктура дозволяє завантажувати та відвантажувати зерно за допомогою як автомобільного, так і залізничного транспорту.

Присутній під час відкриття елеваторів голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига зазначив, що в області заплановано реалізацію 18 інвестиційних проектів з будівництва елеваторів, які забезпечать додаткові потужності зі зберігання зернових та олійних культур в обсязі 400 тис. тонн, з яких більше половини припадає саме на компанію «Кряж & Кусто».

«Враховуючи рекордний врожай зерна, назріла необхідність будівництва сучасних елеваторів. Нам в області необхідно збільшити потужність зерноскладів принаймні на 500 тис. тонн. Це дасть можливість довести ємність елеваторного господарства області до 2,5 мільйони тонн» — сказав голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига.

Зараз у Вінницькій області діють 43 елеватори загальною місткістю 1,7 млн тонн, переважна більшість з яких побудовані ще в часи Радянського Союзу і є морально та технічно застарілими.

Джерело: http://www.vinnitsa.info

1 ответ к “«Кряж & Кусто» запустили перших два елеватори на Вінниччині”

  1. alex.max:

    Насколько известно местным фермерам и жителям данные предприятия еще не запущены и скорее всего, будут запущены не скоро, так как эта компания не имеет финансов и меняла подрядчиков … Так что это очередная утка!

Написать ответ

+